Haber

Başkan Yazıcı’dan İstanbul Büyükşehir Belediyesi adaylığıyla ilgili soruya yanıt: “Cumhurbaşkanımızın yanında yürümek en büyük makamdır.”

Tuzla Belediye Başkanı Dr., dijital yayıncı Adem Metan’ın programına konuk oldu. Şadi Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına ilişkin açıklamalarda bulundu. Başkan Yazıcı, “Önümüzdeki dönemde partimizin yetkili organlarının ve Cumhurbaşkanımızın alacağı karar doğrultusunda akıtılması gereken terin son damlasını da dökmek görevimizdir.”

Dijital yayıncı Adem Metan’ın programına konuk olan Lider Yazıcı, şunları söyledi: ‘İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı sürecinde adınızla kamuoyunda konuşmalar yapılıyor, haberleri görüyoruz. Bu konu hakkında neler söylemek istersiniz? İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne aday mısınız?’ Soru yöneltildi.

“Bence eğer şansın yoksa yenilmezsin bile.”

Başkan Yazıcı soruyu şöyle yanıtladı: “22 yıldır siyaset yapıyorum ve 22 yıldır 3 kez belediye başkanı seçildim. Bu dönemlerde önemli bir süreç var; kurumsal bir parti, etkin ve yetkili organlarıyla kararlar alıyor. , ve liderin son sözü yerine getirilir. 22 yıl Adalet ve Kalkınma Partisi’yle yürümek benim için en büyük ve en önemli makamdı. “Onun yenilmez olduğunu düşünüyorum.” – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu