Haber

Denizli’de Kaçakçılık Operasyonunda Sigara, Alkol ve Tabanca Ele Geçirildi

Denizli’de kaçakçılığın önlenmesine yönelik yürütülen çalışmalar çerçevesinde 2 farklı adrese gerçekleştirilen operasyonda; Sarma sigara, kaçak içki ve çok sayıda ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Operasyonlarda 4 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Denizli’de “Tütün ve Tütün Mamulleri ile Alkol Kaçakçılığı” suçunun önlenmesi ve her türlü yasa dışı ürünün satışının önlenmesi amacıyla düzenlenen operasyonda 3 zanlı yakalandı. Tutuklanan 3 kişi hakkında adli işlem başlatıldı. “5607 Sayılı Kaçakçılık Kanununa Muhalefet” suçu çerçevesinde yapılan aramalarda 10 bin 80 adet sarma/doldurulmuş sigara, 72 kilo kıyılmış tütün, 13 adet paketli tütün ve 1 adet sigara sarma makinesi ele geçirildi.

Ayrıca “Emtia Kaçakçılığı” hatasının önlenmesi ve kent genelinde her türlü kaçak eser satışının önlenmesi amacıyla yürütülen operasyonda 1 zanlı yakalandı. 1 şüpheli hakkında ‘5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’na İtiraz’ adı verilen işlem yapıldı. sigara, 4 elektronik sigara likiti ele geçirildi – DENİZLİ

haberodunpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu