Haber

Hüsnü Mahalli’den CHP’ye: Değişim dediniz, neyi değiştirdiniz?

Yerel seçimler realiteye doğru gidiyor.

Seçim günü yaklaştıkça televizyon kanallarında seçim gündemi daha sık tartışılıyor.

Bu bağlamda Namık Koçak’ın konuğu Hüsnü Mahalli ile gündemi değerlendirdiği TELE1’deki Forum Hafta Sonu programında da bu konu ele alındı.

“Sayın Özgür henüz partiyi toparlayamadı. Mücadele devam ediyor”

Hüsnü Mahalli, CHP’de değişim söylemlerinin karşılık bulmadığını belirterek, adaylık mücadelelerinin sürdüğünü belirtti.

yerel, “Kendini toparlayamadı. Kusura bakmayın. Yani Özgür Bey henüz partiyi toparlayamadı. Umarım en azından 31 Mart’a kadar toparlayabilir. Hiç unutmuyorum, biz o gün buradaydık. Özgür Bey seçildi. En fazla 2 hafta içinde toparlaması gerektiğini söyledim. Hayır yapamaz. Hala karışıklık içinde.” “Devam ediyor. Şimdi ne yaptığını kim bilebilir?”söz konusu.

“Bu adam-bu adam kavgası”

Namık Koçak, CHP’de devam eden adaylık mücadelelerine dikkat çekti. Mahalli, adayların ‘adamı – akrabası’ olarak belirlendiğini söyleyen Koçak’ın sözlerine de onay verdi.

“Bu bakımdan Erdoğan’ı takdir etmek lazım”

Mahalli sözlerine şöyle devam etti:

“Kimsenin kusuruna bakmayın. Erdoğan bu konuda takdir edilmeli. ‘Bu benim adamım, kimsenin adamı değil’ diyen bir erkek ya da kadın yok. İlden ilçeye adayların hepsi Erdoğan’ın adamları. Bu durum milletvekili adayları için de geçerlidir.

“Değişim derken neyi değiştirdiniz?”

Peki kardeşim değiş derken neyi değiştirdin Allah aşkına? Kusura bakmayın, bugün CHP’de inanılmaz bir tartışma yaşanıyor. Birçok insanla tartıştığımızı da biliyoruz. Abi diyor ki ‘bu nedir!’

mezitli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu