Teknoloji

The Schoolboy Geri Dönmüş Olabilir: Bully’nin İkinci ve Üçüncü Oyununa Dair Büyük Bir İpucu Keşfedildi!

Rockstar Games’in 2006’da piyasaya sürdüğü bir öğrenci olarak okulu alt üst ettik. Kabadayıoyun, uzun yıllar ” tekrar oynasak bile ‘ dediğimiz bir oyun. Ancak Rockstar bu oyunu yenilemenin ötesinde bir karar almış gibi görünüyor. Üstelik uzun zaman önce.

X Fire tarafından LinkedIn’de keşfedilen eski bir Rockstar Games çalışanının profili hakkında O Bully 2 ve hatta serinin üçüncü oyunu geliştirme aşamasında. dahil ipuçları. Şirkette 13 yıl çalışan ve 2018’de ayrılan resim editörü” Jon Young” çalıştığı projelerde bu iki isme yer verdi.

Bully 2 ve 3 detayları LinkedIn’de ortaya çıktı:

Jon Young, Rockstar olarak 13 yıllık kariyeri boyunca Rockstar’ın onlarca oyununun fragman ve reklam gibi görsellerde rol oynadığını belirtiyor. Bu oyunların ortasında ise Red Dead Redemption 2, GTA VI ve Max Payne 3 gibi oyunlar yer alıyor.

Paylaştığı listede öne çıkan detay ise “ Zorba 2 ve 3 ” öğesi. Jon, bu oyun projelerinde “Baş Video Editörü” olarak görev yaptığını belirtiyor.

Jon Young’un bir Fandom sayfası bile var!

LinkedIn’de profili görülebilen Jon Young, GTA’nın Fandom sayfasında da kendisine özel bir sayfa açmış durumda. Bu sayfadaki bilgilere göre Jon, bir resim düzenleyici olmasının yanı sıra, Ayrıca GTA: Vice City ve GTA IV’teki bazı NPC’lere ses verdi.

Rockstar, Bully 2 ve serinin geleceği hakkında hala bir açıklama yapmadı. Umarız Jon’un LinkedIn hesabı sahte değildirve bu paylaşılan listedeki iki oyun yakında netlik kazanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu