Yaşam

Ünlü Model Çağla Şikel Beslenmesini Değiştirdi!

Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Çağla Şikel, son dönemde beslenme alışkanlığını değiştirdiğini ve şişkinliğinden kurtulduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl avukat Naim Gönenli ile aşk ilişkisini ortaya çıkaran sunucu, oyuncu ve model Çağla Şikel, sevgilisini ilk olarak ailesiyle tanıştırdı. Daha sonra ani bir karar vererek ilişkiyi sonlandırdı.

“Bu olmak zorunda”

 

Şikel, “Evet ayrıldık. Haber doğrudur. “Bu birlikte aldığımız bir karardı ve gerekliydi.” Konuşmasında bu ifadelere yer verdi.

“Kesinlikle Yaşlanıyorum”

 

Şikel, son günlerde sosyal medyada takipçilerinden gelen soruları yanıtsız bırakmadı. Sorular arasında “Neden yaşlanmıyorsun?” Bir de şöyle bir soru vardı: Yılların güzel modeli şu soruyu yanıtladı: “Kesinlikle yaşlanıyorum. Ama bana iyi geleceğini bildiğim şeylerin sayısını artırarak ilerlemeyi tercih ediyorum. Azaltmıyorum, aksine artırıyorum. Bunlar benim için de bir yere kadar iyi oluyor.” dedi.

 

Çağla Şikel şimdi de formunu koruyan vücudundan bahsetti. Hayatı boyunca kilo sorunu yaşamamış olan güzel model, hayranlarına ince ve formda kalmanın sırrını verdi.

“Şişkinlik Kalmadı”

 

Sağlığını korumak için yeme alışkanlıklarını değiştirdi. Şikel, “Şaka yapmadan sıfır gluten, sıfır lektin, sıfır kuruyemiş, sıfır meyve ve süt ürünleri tüketiyorum. Abur cuburdan da vazgeçtim. 2 aydır böyleyim. Hiçbir zorluk yaşamadım ve şişkinlik yaşamadım. “Şimdi daha iyi hissediyorum.” Diyerek formda kalmanın tanımını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu