Ekonomi

Yeni Casper VIA F30 Plus, 50 megapiksel kamerasıyla öne çıkıyor

Casper’ın en yeni telefonu VIA F30 Plus, 50 megapiksel kamerasıyla dikkati çekiyor.

Casper’dan yapılan açıklamaya nazaran, teknoloji de dahil olmak üzere tüm trendler neredeyse her gün biçim değiştiriyor. Ahenk sağlamak isteyen tüketicilerin beklentileri arttıkça Casper, teknoloji trendlerinin sonlarını zorluyor. Süratli kullanım ve geniş depolama opsiyonları ile Casper’ın yeni akıllı telefonu VIA F30 Plus, kullanıcılarına birçok avantaj vadediyor.

Trendlere ve teknoloji modasına uyum sağlayan yeni akıllı telefon Casper VIA F30 Plus, biri 50 MP olmak üzere 3 arka kamerasıyla kullanıcıların profesyonel fotoğraflar çekebilmesi için geliştirildi.

12 GB’a kadar yükseltilebilen RAM özelliği ve 128GB hafızası ile binlerce fotoğraf ve görüntüyü depolama imkanı sunan Casper VIA F30 Plus, gerçekçi ve profesyonel çekimler yaparken bu unutulmaz anların detaylarını 6.5 inç ekranında sinematik görüntüleme imkanı sunuyor.

Yapay zeka dayanaklı 3 art kamerası ile etkileyici ve profesyonel fotoğraflar çekilmesine imkan tanıyan Casper VIA F30 Plus’ın 50 MP ana kamerasının yanı sıra 2 MP makro lensi 4 cm’e kadar yakın aralıktan, gözden bile kaçabilecek detayları yakalıyor. Birebir vakitte 2 MP Bokeh lensinin odaklaması sayesinde portreler çekmek kolaylaşırken selfieseverler için de 8MP ön kamera sunuluyor.

Casper VIA F30 Plus akıllı telefon, kaliteli çekim modları ve profesyonel çekim yapmak isteyenler için Pro modları ile fotoğrafların tüm ayrıntılarını ayarlamayı herkes için daha ilgi alımlı hale getiriyor. Kullanıcıların çektiği tüm unutulmaz anılarını tekrar yaşıyormuşçasına izleyebilmeleri için ise sunulan sinematik görüntüleme tecrübesinin yanında 5000 mAh güçlü bataryası, 11 saat boyunca kesintisiz görüntü izlemek için kullanılabiliyor.

Casper VIA F30 Plus akıllı telefonu 8.5 mm inceliği ve özel art kapak efekti ile trendlere uyumlu çağdaş çizgilere sahip olarak tasarlayan Casper, Android 12 ile tüm aktüel özellikleri de kullanıcılarına sağlıyor. 12nm 8 çekirdek işlemci ile 1.6GHz suratına sahip akıllı telefon, çoklu vazifelerde azamî sürate ulaşması hedeflenerek geliştirildi.

Kullanıcılar, ultra süratli kullanım yaparken 128GB dahili hafızası sayesinde çektikleri yüksek çözünürlüklü 25 bin fotoğrafı, 24 saatlik 720P görüntüyü ve 13 saatlik 1080P görüntüyü da rahatlıkla Casper VIA F30’da depolayabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu