Teknoloji

HUAWEI nova 10 SE: Yenilikçi ikonik tasarım ve güçlü 108MP kamera

HUAWEI nova 10 SE, evvelki HUAWEI nova telefonlarında görülen ikonik Yıldız Yörünge Halkası dizaynını devralarak yıldızlı bir parlaklık üretmek için modülü süsleyen çift halkalar üzere yeni tasarım özellikleriyle birlikte gelir. Telefonun 108MP görüntüleme sistemi, HUAWEI nova kullanıcılarına ömür tecrübelerini her an yakalamak ve paylaşmak için muhtaçlık duydukları araçları sağlar.

HUAWEI nova 10 SE, 90 Hz yenileme suratına ve 270 Hz’e kadar dokunmatik örnekleme suratına sahip 6,67 inç OLED HUAWEI FullView Ekran ile donatılmış olarak gelir ve parlak ve detaylı içeriği titiz bir doğrulukla tekrar oluşturarak akıcı ve sürükleyici bir görüntüleme sağlar. Akıllı telefon ayrıyeten dal başkanı 66W HUAWEI SuperCharge ve uzun ömürlü 4.500mAh pili de destekliyor. EMUI 12 işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon, günümüz kullanıcılarının arzuladığı akıllı, kesintisiz, inançlı ve etkileşimli tüm senaryo tecrübelerini sunar.

Şık Yıldız Yörünge Halkası, Şık Bir Görünüm

HUAWEI nova 10 SE, evvelki nova telefonlarında görülen ikonik Yıldız Yörünge Halkası dizaynını devralır. Telefonun öbür göze çarpan tasarım özelliği, art kapağın Starry Flash Craft özelliği, özel çakıl sürece teknolojisine ve buzlu bir görünüm ve his veren kristal gibisi mat bir yüzeye sahiptir. Parmak izi önleyici (AF) kaplama, lekelere, yağlara ve suya karşı koyar ve yüzey günlük aşınma ve yıpranmaya ve çizilmelere karşı epey dirençlidir. HUAWEI nova 10 SE üç yavuz ve genç renkte gelir: Her biri kendine has bir estetik tarzı temsil eden Yıldızlı Gümüş, Nane Yeşili ve Yıldızlı Siyah.

HUAWEI nova 10 SE, daha varlıklı detaylar, daha özgün renkler ve daha düzgün güç verimliliği için 2400 x 1080 çözünürlüğü ve 90 Hz yenileme suratını destekleyen 6,67 inç OLED HUAWEI Tam Görünümlü Ekran ile donatılmıştır. Geniş düz kenarlı ekran tasarımı, üç tarafında ultra dar çerçevelere ve çağdaş bir gövdeye sahip olup, daha derine daldırma ve geniş bir görünüm için 91,85 ekran-gövde oranına sahiptir.

Her Ayrıntıyı Yakalamak için 108 MP Yüksek Çözünürlüklü Portre Kamera

HUAWEI nova Serisi, taşınabilir fotoğrafçılık teknolojisiyle her vakit beğeni topladı. Her yeni kuşak telefon kıymetli yeniliklerle geldi ve HUAWEI nova 10 SE, çok çeşitli çekim senaryolarında çok taraflı performans sağlamak için 108MP görüntüleme sistemi ve RAW alanındaki çoklu çerçeve füzyon algoritmasıyla bu mirası sürdürüyor. İster aydınlık yahut yetersiz aydınlatılmış bir ortamda ister içeride yahut dışarıda ister arttan yahut önden aydınlatmalı bir sahnede olun, HUAWEI nova 10 SE’nin her zaman üstün olduğundan emin olabilirsiniz.

HUAWEI nova 10 SE’nin art kamera modülü, gelişmiş portre art plan bulanıklığı için f/1.9 geniş diyaframı destekleyen 108MP ana kameraya sahiptir. 9’u 1 Arada Piksel Binning Teknolojisi sayesinde kamera, artırılmış dinamik aralık ve optimize edilmiş parlak ve karanlık bölgelerle küçük ayrıntıları ve saç ve cilt tonu gibi ince özellikleri yeniden üretebilir. HUAWEI nova 10 SE’nin RAW alanındaki Çoklu kare füzyon algoritması, piksel seviyesinde manzara kalitesi sürece algoritmaları aracılığıyla birden çok kareyi tek bir karede birleştirerek zahmetsizce çok taraflı performans sağlar. Yüksek Çözünürlüklü Çekim modunda, portre imgeleri yakınlaştırıldıktan sonra bile bozulmadan kalır. HUAWEI nova 10 SE ayrıyeten, herkesi ve her şeyi sığdırmak için 112 dereceye kadar görüş alanını destekleyen 8 MP ultra geniş açılı art kamera ile birlikte gelir.

RAW alanındaki çoklu çerçeve birleştirme algoritması, her çeşitten manzaranın daha az manzara paraziti içermesini sağlamak için telefonun çoklu çerçeve gürültü azaltma teknolojisi ve yüksek çözünürlüklü sensörleriyle etkileşime girer. Gece sahneleri üzere zayıf aydınlatılmış ortamlarda çekilen fotoğraflar, daha az imaj paraziti, optimize edilmiş parlaklık ve artırılmış dinamik aralığa sahip olup, daha evvel fark edilmeyen detayları ortaya çıkarır. HUAWEI nova 10 SE, arttan aydınlatmalı ortamları otomatik olarak tanımlayarak çekim tecrübesini geliştirmek için kontrastları artırır. HDR etkinleştirildiğinde, arttan aydınlatmalı ortamlarda çekilen portre fotoğrafları, yüz sözleri ve canlı bir biçimde işlenen detaylarla yüksek seviyede netlikle karakterize edilir.

HUAWEI nova 10 SE ayrıyeten, selfie’ler için özel olarak tasarlanmış, yapay zeka destekli güzelleştirme özelliği sunan 16 MP geniş açılı bir ön kameraya sahiptir. 4’ü bir ortada piksel füzyon teknolojisi, düşük ışıklı ortamlarda selfie’leri büyüleyici fiyat ve kamera gerektiğinde otomatik olarak geniş açı moduna geçerek küme çekimleri için görüş alanını 90 dereceye kadar genişletir, böylelikle herkes kolay kolay çerçeveye sığar.

Yenilikçi Vlog Çekimi, Oyunculuğu Kendiniz Yönetin

Vlog görüntüler, gençlerin kendilerini söz etmelerinin ve hayatlarını paylaşmalarının yollarından biri haline geldi. HUAWEI nova 10 SE, çekimin kesintisiz kalmasını ve her şeyin tek bir görüntü evrakına kaydedilmesini sağlamak için ön ve art kameralar ortasında kesintisiz geçişi dayanaklar ve içerik oluşturmayı ve paylaşmayı kolay ve dertsiz hale getirir. Dual-View Görüntü, bölünmüş ekran görünümüyle sahneler çekmenize ve sahne önünüzde açılırken kendi reaksiyonunuzu yakalamanıza imkan tanır.

Güçlü Pil Ömrü, Kusursuz Oyun ve Akıllı İletişim

HUAWEI nova 10 SE, yeni ve geliştirilmiş pil ömrü, oyun özellikleri, cümbüş özellikleri ve akıllı irtibat özellikleriyle günümüzün genç kullanıcılarının beklediği heyecan verici tecrübeler sunuyor.

Sektör başkanı süratli şarj için 66W HUAWEI SuperCharge’ı destekleyen nova 10 SE’nin tam kapasite şarj etmek sadece 38 dakika sürüyor ve Huawei laboratuvar testlerine göre, tam olarak şarj edilmiş bir pil, 12 saate kadar video akışını destekleyerek dışarıdayken size olağanüstü bir gönül rahatlığı sağlıyor. Oyun açısından HUAWEI nova 10 SE, ekranın dokunma duyarlılığını artıran Touch Turbo’nun yanı sıra 10 noktalı muhteşem dokunmatik teknolojisi, 90 Hz yenileme suratı ve 270 Hz dokunmatik örnekleme suratı ile geliyor. 8x Ultra Yüksek Çözünürlüklü Dokunma teknolojisi sayesinde, dokunmatik alanlara 8640 x 19200’e kadar çok yüksek çözünürlük sağlanarak dokunma koordinatlarının doğruluğu ve yön kararlılığı geliştirilir.

Akıllı ve Güvenli EMUI 12 Etkileşimleri

Yeni nesil bir akıllı cihaz işletim sistemi olarak EMUI 12, HUAWEI nova 10 SE’ye çok çeşitli aygıtlarla temas kurma ve etkileşim kurma araçları sağlayarak kusursuz çok taraflılık sağlar.

HUAWEI nova 10 SE Denetim Panelinin Muhteşem Aygıt ekranında, telefon simgesi ortada bulunur ve öbür aygıtların simgeleri (kulaklık, HUAWEI Vision ve Bluetooth hoparlörler gibi) bunun etrafında düzenlenmiştir. Bir aygıtın simgesine dokunup onu telefon simgesine sürüklemek anında ilişki başlatır. Ofiste HUAWEI nova 10 SE, rastgele bir üçüncü taraf uygulaması indirmeye yahut bir data kablosu kullanmaya gerek kalmadan bir HUAWEI bilgisayarlara bağlanabilir. Bu irtibat, aygıtlarınız ortasında belgeleri yönetmeyi ve daha verimli çalışmayı kolaylaştırır.

HUAWEI nova 10 SE ayrıyeten üst seviye bir ekran imgesi kapalılığı müdafaa özelliği sunar. Bir ekran manzarası paylaşırken, manzaradaki hassas bilgileri otomatik olarak mozaiklemek ve ifşa edilmesini önlemek için AI Privacy Protection’ı seçebilirsiniz. Fotoğraf paylaşırken alıcının konumu, cihaz modelini ve çekim süresini öğrenmesini engelleyen gizlilik korumaları da mevcuttur. Telefon ayrıca web’de gezinirken inançlı ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için reklamları filtreleyebilir.

HUAWEI nova 10 SE, 12.999 TL fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Yeşil Paket’ indirimi kapsamında Yeşil renk nova 10 SE de 600 TL’lik indirimle satın alınabiliyor. Buna ek olarak, 3.699 TL bedelindeki Watch GT 3 SE de birebir eserle birlikte 3.299 TL’ye alınabiliyor. Tekrar ‘Yeşil Paket’ ile HUAWEI Online Mağaza bülten aboneliği 300 TL’lik indirim kuponunu kazandırırken, kullanıcılar 799 TL pahasındaki Üstün Charge adaptöre de 300 TL indirimle sahip oluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu